Profesjonalny softbox 30×140 – czym jest i do czego służy?

Profesjonalny softbox 30×140 – czym jest i do czego służy?

15 lutego, 2022 Off By DarBla

Czym jest profesjonalny softbox 30×140 oraz do czego służy? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule. Zachęcamy do lektury i zdobycia nowych informacji o akcesoriach fotograficznych.

Co to jest softbox?

Profesjonalny softbox 30×140

Softbox to prostokątny, kwadratowy lub ośmiokątny box pokryty białym materiałem dyfuzyjnym, który pasuje do źródła światła, takiego jak głowica lampy błyskowej lub światła ciągłego na statywie. To jeden z najprostszych modyfikatorów światła, ale jeden z najczęściej używanych w profesjonalnych studiach fotograficznych. Powód? Jest niezwykle wszechstronny i daje piękne, miękkie światło. Softboxy mogą być wykorzystywane do sesji produktowych w studiach fotograficznych. Zdjęcia produktów muszą być wyraźne i jasne, a do podświetlenia produktu i tła w tym samym czasie możesz użyć tylko jednego softboxa.

Profesjonalny softbox 30×140 w sklepie fotograficznym E-trade

Profesjonalny softbox 30×140 to wyposażenie studia, które z powodzeniem może być wykorzystywane przez fotografów do sesji portretowych. Co więcej, profesjonalny zestaw oświetleniowy do studia – softbox jest niezbędny do tworzenia wysokiej jakości filmów na vloga, wideo na YouTube, wideo marketingowe na stronie internetowej lub filmów takich jak samouczek. Gdzie możesz wspomniany model softboxa? Jest dostępny w sklepie online dla fotografów profesjonalnych i hobbystów E-trade. W sklepie znajdziesz wiele produktów, które znajdą swoje zastosowanie podczas wykonywania sesji zdjęciowych.

Sending
User Review
0 (0 votes)