Projekt funkcjonalny my manifesto – budowa wizerunku marki

Projekt funkcjonalny my manifesto – budowa wizerunku marki

16 grudnia, 2019 Off By EwaSzc

Lubisz wspierać polskie marki odzieżowe? My Manifesto to ubrania tworzone przez utalentowanych polskich projektantów. Co wyróżnia je na rynku? Ubrania wyróżniają się subtelnymi i spersonalizowanymi motywami, które mają dobre przesłanie. Twórcy marki wychodzą z założenia, że odzież jest nie tylko zobrazowaniem stylu ale także osobowości. Dla tak młodej marki z wizją projekt funkcjonalny my manifesto był dopełnieniem ich wizji i ukierunkowaniem w sprzedaży internetowej. O architekturę informacji serwisu wizerunkowego a także o sklep online zadbała agencja reklamowa Roxxmedia. Zobacz efekty tej współpracy!

Projekt funkcjonalny my manifesto – na czym polegał?

My Manifesto było wspierane przez agencję reklamową od samego początku. Marka stopniowo wchodziła w świat sprzedaży internetowej a także zyskała wykrojoną na miarę architekturę informacji serwisu wizerunkowego i sklepu online. Na potrzeby marki powstał projekt funkcjonalny my manifesto a także projekt graficzny, który jest w pełni zrealizowany przez agencję reklamową. Jego zasługą jest także wdrożenie serwisu na autorskiej platformie sklepowej a także doradztwo w sprawach bieżących.

projekt funkcjonalny my manifesto

Projekt funkcjonalny my manifesto – czy podobne działania sprawdzą także w innych branżach?

Zastanawiasz się czy podobne działania będą mieć zastosowanie także w Twojej branży? Specjaliści z agencji reklamowej Roxxmedia znają realia rządzące światem marketingu i potrafią dostosować je do oczekiwań klientów reprezentujących skrajnie różniące się od siebie branże. Dzięki temu doskonale wczuwają się w potrzeby rynku i dostosowują swoje działania do specyfiki danej branży. Chcesz się o tym przekonać? Zobacz projekt funkcjonalny my manifesto a także inne realizacje agencji reklamowej Roxxmedia!

Sending
User Review
0 (0 votes)