Słupek ogrodowy Teksas grafit, idealny do ogrodu!

8 lipca, 2022 Off By FP

Wiele osób marzy o pięknym ogrodzie, który będzie zachwycał nie tylko w trakcie dnia, ale również podczas godzin wieczornych. W celu odpowiedniego oświetlenia ogrodu przy jednoczesnym zachowaniu estetyki źródła światła świetnie sprawdzą się produkty takie jak  słupek ogrodowy Teksas grafit, który zachwyca swoją estetyką, oraz starannością wykonania! 

słupek ogrodowy Teksas grafit

Czym cechuje się słupek ogrodowy Teksas grafit? 

Produkt został wykonany z wysokiej jakości aluminium, które w połączeniu z tworzywem sztucznym tworzy kompozycję wyróżniającą się nowoczesnym wyglądem, oraz doskonałym zasięgiem świecenia.  Słupek ogrodowy Teksas grafit ma 74 centymetry wysokości, oraz idealnie sprawdzi się w formie zewnętrznego oświetlenia.  Dzięki zastosowaniu lamp ledowych, produkt może poszczycić się bardzo wysoką energooszczędnością sięgającą nawet 90% w porównaniu do produktów niewyposażonych w oświetlenie LED. Wytrzymała konstrukcja urządzenia zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, oraz negatywne działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, czy pył. 

nowoczesny słupek ogrodowy Teksas grafit

Wysokiej jakości produkty od Leddo 

Firma Leddo to skep internetowy, który dostarcza wysokiej jakości lampy i elementy oświetlenia od ponad 10 lat. Firma kładzie wysoki nacisk obsługę klienta, oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów takich jak słupek ogrodowy Teksas grafit, czy żarówki LED. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak oświetlić ogród to koniecznie odwiedź stronę producenta! 

Sending
User Review
0 (0 votes)