Suunto 5 Graphite Copper – Smartwatch dla osób aktywnych fizycznie

Suunto 5 Graphite Copper – Smartwatch dla osób aktywnych fizycznie

28 lipca, 2021 Off By piotrek-adm

Jeśli jesteś osobą aktywną, która lubi ruch to z pewnością przypadnie Ci do gustu zegarek inteligentny Suunto 5 Graphite Copper. Jest to smartwatch, który posiada rozbudowane funkcje różnych dyscyplin sportowych, treningów, które możemy wykonywać z jego asystą. Zegarek monitoruje nasz wysiłek pod kątem, różnych parametrów np. spalonych kalorii czy pulsu. Warto, również podkreślić, że zegarek jest w pełni wodoszczelny i posiada nowoczesny design.

Funkcje zegarka Suunto 5 Graphite Copper

Smartwatch posiada 80 trybów treningowych, które dodatkowo możemy edytować i dostosować do własnych preferencji. Do wyboru mamy m. in.: biegi, jazdę na rowerze, aktywności na siłowni, pływanie, jazda na nartach, trekking, wspinaczka i wiele wiele więcej. Wszystkie pomiary są wykonywane przez specjalny wbudowany czujnik kontrolujący nasze tętno. Oprócz tego zegarek monitoruje codzienne funkcjonowanie naszego organizmu m. in. jakość naszego snu czy poziom stresu.

Suunto 5 Graphite Copper

Budowa i wykonanie zegarka

Suunto 5 Graphite Copper jest skonstruowany z poliwęglanową kopertą o średnicy 46 mm. Wysoka wytrzymałość urządzenia determinuje stalowy pierścień oraz mineralne szkiełko. Bateria działa do 40 godzin na jednym ładowaniu z włączonym trybem GPS, 7 dni z trybem treningowym oraz 12 dni z całodobowym monitoringiem.

Sending
User Review
0 (0 votes)