Seria TouchMe – czyli świetnej jakości osprzęt elektryczny

Seria TouchMe – czyli świetnej jakości osprzęt elektryczny

5 lipca, 2022 Off By OZ

Osprzęt elektryczny taki jak np. gniazdka, ramki czy włączniki, to coś bez czego nie wyobrażamy sobie życia w domu. Nie jest jednak tak oczywiste to, że sprzęt ten jest nam niezbędny w codziennym życiu, ponieważ często zapominamy o jego istnieniu. Używamy go mechanicznie i prawda jest taka, że mało kto myśli na codzień o tym, że zapala światło przez włącznik, albo że ramka naszego gniazdka chroni nas przed ekspozycją na prąd. Ale przecież jest to ważny element wystroju domu i nie powinniśmy o nim zapominać! Z tego powodu, warto zapoznać się z opcjami osprzętu elektrycznego, jakie seria TouchMe oferuje.

Produkty serii TouchMe

Seria TouchMe to przede wszystkim włączniki dotykowe, które wspierają obsługę systemów oświetleniowych domów. Do ich instalacji stworzono również komplet sprzętu, który dopełnia wygląd włącznika – m.in ramki czy panele dotykowe. Wszystko to nadaje nowoczesnego wyglądu pomieszczeniom, dając poczucie wysokiej estetyki mieszkania.

TouchMe

 

Bezpieczeństwo i użyteczność

Produkty serii TouchMe to przede wszystkim wysoka ochrona użytkowników osprzętu. Dzięki wykonaniu paneli i ramek ze szkła hartowanego, produkty tej marki nie rozsypują się na miliony kawałków po rozbiciu, a jedynie tworzą efekt popękanej szyby. Co więcej, są one niezwykle użyteczne, ponieważ dzięki płaskiej powierzchni, ich czyszczenie jest łatwe i przyjemne!

Sending
User Review
0 (0 votes)