Xbox X Series – Konsola godna uwagi

Xbox X Series – Konsola godna uwagi

13 lipca, 2021 Off By piotrek-adm

Premiera konsoli Xbox X Series miała miejsce 10 listopada 2020 roku. Microsoft reklamowało konsole, że będzie najpotężniejszą na rynku i nic w tym dziwnego, gdyż posiada aż 12 teraflopów mocy układu graficznego. Dodatkowo należy wspomnieć o 8-rdzeniowym procesorze AMD z architekturą Zen 2 oraz 16 GB pamięci ram. A wszystkie te podzespoły zostały umieszczone w minimalistycznej obudowie, które będzie idealnie pasować do nowoczesnych wystrojów w domu.

Zalety Xbox Series X

Dlaczego warto zdecydować się akurat na konsole Xbox X Series spośród innych konkurencyjnych? Jest dużo zalet, które właśnie uargumentują ten wybór. Między innymi dzięki technologii Xbox Velocity Architecture przesył danych pomiędzy podzespołami konsoli będzie usprawniony. Dodatkowo należy wspomnieć, że wydajny dysk SSD NVME o pojemności 1 TB zapewnia dużo większą przepustowość niż inne dotychczasowe modele Xboxa. Co za tym idzie ładowanie gier będzie znacznie zredukowane. Kolejną zaletą jest na pewno Xbox Game Pass, który jest rozwiązaniem dla graczy, którzy płacąc abonament będą mieli co miesiąc dostęp do nowych gier. Kolejnym usprawnieniem w konsoli jest na pewno technologia Ray Tracing, która jeszcze bardziej urealnia świat gry. Wydajny procesor konsoli zapewni obraz 120 klatek na sekundę.

xbox x series
Koniec z przegrzewaniem się konsoli

W konsoli Xbox X Series zastosowano nowoczesny zaawansowany system chłodzenia, aby umożliwić zrównoważenie temperatury wewnątrz urządzenia. Dzięki podzielonej płycie głównej można jeszcze lepiej kontrolować temperaturę poszczególnych podzespołów, aby uzyskać jeszcze większą moc. Warto, również zaznaczyć, że system chłodzenia jest bardzo cichy. Jeśli zastanawiacie się nad konsolą Xbox jest bardzo dobrym wyborem pod wieloma względami, które przedstawiliśmy.

Sending
User Review
0 (0 votes)