Xiaomi Mi 11 premiera

Xiaomi Mi 11 premiera

27 kwietnia, 2021 Off By E D

Xiaomi w ostatnich latach buduje swoją opinię dobrej marki. Udane model z serii Redmi, Mi Mix czy flagowej serii Mi to świetne przykłady utwierdzające nas w przekonaniu, że nie koniecznie chińska marka musi oznaczać kiepską jakość produktu. Kolejny smartfon, który również spełnił swoje zadanie to najnowszy Xiaomi Mi 11, premiera którego miała miejsce miesiąc temu.

Xiaomi Mi 11 – premiera nowego aparatu!

Xiaomi po raz kolejny stawia na mocną specyfikację zaimplementowanych kamer. W skład zestawu aparatów modelu Mi 11 wchodzi obiektyw ultraszerokokątny o rozdzielczości 13 Mpx i przesłonie f/2.4 główny 108 Mpx f/1.85 oraz telemacro 5 Mpx f/2.4. Zdjęcia, które wykonujemy są wysokiej jakości i bardzo czytelne. Innowacyjnym posunięciem ze strony producenta, jest obiektyw Telemacro, który pozwala uchwycić dalekie, jak i wyjątkowo bliskie obiekty na podwójnym, bezstratnym zoomie.

Xiaomi Mi 11 premiera

Xiaomi Mi 11 to premiera nowych rozwiązań jeżeli chodzi o tryby aparatu. Tryb ultra nocnego wideo automatycznie redukuje niepożądany szum i poprawia naświetlenie filmu już na poziomie surowego pliku RAW – wszystko w trybie rzeczywistym, tak aby nocne nagrania były jeszcze lepsze. Z kolei tryb ultra nocnego wideo umożliwia nagrywanie w ciemności. Dzięki zaawansowanej redukcji szumów i specjalnemu algorytmowi wzmacniania światła, obrazy są automatycznie rozjaśniane i zachowują więcej szczegółów.

Inne zalety Xiaomi Mi 11

120Hz, 1440p, 515 ppi, czy fakt, że 91% powierzchni przedniej to ekran – takimi danymi zasypuje nas producent. Są one imponujące, jednakże najbardziej liczy się tutaj bezpośrednie wrażenie użytkownika. Prawda jest taka, że od pewnego poziomu ekranów, nie czujemy różnicy, który jest lepszy. Inaczej wygląda to w przypadku Xiaomi Mi 11, premiera którego miała miejsce w marcu. Wszystkie treści przemykają bardzo płynnie, a obrazy wyświetlane na ekranie są przyjemne i wyraźne nawet dla czepialskiego oka. W taflę przedniego szkła Xiaomi Mi 11 wbudowany jest czytnik linii papilarnych, który działa błyskawicznie. Do zestawu multimedialnego możemy również zaliczyć głośniki stereo Harman Kardon. Słuchanie z nich muzyki jest wyjątkowo przyjemne miłe dla ucha.

 

 

 

 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)