Zegarki taktyczne Garmin – Sprzęt dla wymagających

Zegarki taktyczne Garmin – Sprzęt dla wymagających

11 sierpnia, 2021 Off By piotrek-adm

Jeśli jesteś miłośnikiem wypraw w nieznane tereny tzw. survivalu to z pewnością zegarki taktyczne Garmin, będą pomocne. Warto zaznaczyć, że większość dostępnych w zegarki rozwiązań technologicznych było wcześniej dostępnych tylko i wyłącznie dla wojska oraz innych służb mundurowych. Były to niezwykle przydatne funkcje pomocne w zawansowanych zadaniach taktycznych. Teraz są dostępne dla wszystkich użytkowników zegarków Garmin, którzy są fanami gier taktycznych czy innych aktywności w terenie.

Funkcjonalności zegarka taktycznego Garmin

Wszystkie zegarki taktyczne Garmin zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które będą niezwykle przydatne w terenie. Zegarki posiadają zaawansowaną nawigację, które jest zintegrowana z systemami Galileo, GLONASS i GPS. Oprócz tego posiada dodatkowe funkcje takie jak odwzorowanie szlaku czy historie przebytych tras. Kolejną przydatną funkcjonalnością jest odczyt danych biometrycznych(poziom stresu, pułap tlenowy, tętno, saturacja krwi). Oprócz tego zegarki oferują, również nawigację po skokach spadochronowych czy wzbogaconą analizę danych.

zegarki taktyczne garmin

Czym wyróżniają się zegarki taktyczne?

Zegarki taktyczne Garmin wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością na eksploatacje. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów zgodne z normą wojskową 810. Posiadają bardzo wytrzymałą baterię, która zapewnia kilkudziesięciogodzinną pracę zegarka na jednym ładowaniu. Z zegarków taktycznych rekomendujemy dwie linie zegarków Garmin: Instinct Tactical oraz Tactix.

Sending
User Review
0 (0 votes)