Administracja IT – wsparcie w zakresie realizacji projektów informatycznych

Administracja IT – wsparcie w zakresie realizacji projektów informatycznych

13 lipca, 2021 Off By piotrek-adm

Firma Polcom specjalizuje się w kompleksowym administrowaniu i zarządzaniu środowiskami IT klientów. W ramach usługi zespół doświadczonych specjalistów wspiera działania zmierzające do implementacji nawet najbardziej wymagających rozwiązań informatycznych. Warto nadmienić, że Polcom bierze pełną odpowiedzialność za powierzony projekt i infrastrukturę IT. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie administracji IT zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług oraz gwarantuje wymagany poziom dostępności – SLA.

Charakterystyka usług zarządzania i administracji IT od Polcom

Decydując się na usługi zarządzania oraz administracji IT otrzymają Państwo całodobowe wsparcie doświadczonych specjalistów świadczone w trybie 24/7/365. Polcom wspiera i pomaga w realizacji powierzonych obszarów projektowych, które są określane na etapie podpisywania umowy. Ponadto wykonuje na zlecenie klienta zdalne czynności administracyjne i serwisowe. Na życzenie klienta może przejąć pełny lub częściowy zakres zarządzania i administracji infrastrukturą IT. W ramach świadczonych usług znajdą Państwo m.in.: update firmware, zmianę parametrów maszyn wirtualnych, administrację warstwą wirtualizacyjną, zarządzanie systemami operacyjnymi oraz bazami danych.

administracja it

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Polcom?

Polcom to jeden z liderów na rynku IT w zakresie usług związanych z kompleksowym outsourcingiem IT. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w realizacji projektów krajowych oraz międzynarodowych, które potwierdzone jest licznymi referencjami. Zatrudnia kadrę wyspecjalizowanych inżynierów i kieruje się indywidualnym podejściem do klientów i powierzonych projektów. Zachęcamy po więcej informacji na stronę https://polcom.com.pl/uslugi/uslugi-data-center/uslugi-administracji-i-zarzadzania-it/

Sending
User Review
0 (0 votes)