Czytnik linii papilarnych – Skuteczna weryfikacja danych biometrycznych

Czytnik linii papilarnych – Skuteczna weryfikacja danych biometrycznych

4 października, 2021 Off By piotrek-adm

Jeśli poszukujecie urządzenia do identyfikacji osób w celach cywilnych lub komercyjnych to czytnik linii papilarnych będzie idealnym urządzeniem. W ofercie firmy Unicard znajdziecie Państwo HID DigitalPersona® 5300. Jest to optyczne i kompaktowe urządzenie, które spełnia wszelkie standardy FIPS 201/PIV i FBI Mobile ID FAP 30.

Czym wyróżnia się czytnik linii papilarnych od Unicard?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że jest to wytrzymałe i niezawodne urządzenie. Świetnie sprawdzi się w identyfikacji komercyjnych, cywilnych jak i do autoryzacji aplikacji. Urządzenie jest wykonane z wytrzymałego materiału klasy IP64, który jest odporny na uszkodzenia chemiczne jak i fizyczne. Świetnie sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach. Posiada funkcje odrzucania fałszywych odcisków, obraz rozdzielczości wynosi 500 dpi. Czytnik linii papilarnych jest, również kompatybilny z takimi systemami jak Android, Linux czy Windows.

czytnik linii papilarnych

Dodatkowe informacje

Z dodatkowych funkcji za pomocą czytnika linii papilarnych mamy możliwość weryfikacji tożsamości nowych dowodów osobistych. Z poziomu panelu, mamy, również dostęp do sieci i aplikacji. Możliwość rejestracji wyborców i uprawnienia do świadczeń. Urządzenie jest niezwykle precyzyjne i szybkie. Obsługa jest bardzo intuicyjna. Więcej informacji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Unicard. Jest to renomowana firma i lider na rynku rozwiązań do identyfikacji osób czy kontroli dostępu.

Sending
User Review
0 (0 votes)