Ewidencja czasu pracy – przydatny moduł programu

Ewidencja czasu pracy – przydatny moduł programu

26 kwietnia, 2021 Off By piotrek-adm

Cały system Luceos Smart opiera się na wielu funkcjach oraz modułach. Producent miał na celu jak największe rozszerzenie usług, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów. Jednym z ważniejszych modułów jest na pewno ewidencja czasu pracy pracowników. Dzięki temu określenie wydajności każdego z pracowników oraz danych projektów jest dużo łatwiejsze.

Jak działa moduł ewidencji czasu pracy?

Korzystając z systemu Luceos Smart mamy możliwość wyboru poszczególnych funkcjonalności, których tak na prawdę potrzebujemy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie z tego względu, że nie płacimy za usługi, które tak na prawdę są nam nie potrzebne. Aby wybrać dany moduł wystarczy go zasubskrybować w systemie. Korzystanie z ewidencji czasu pracy jest bardzo szybkie oraz proste. Wszystko odbywa się za pomocą aplikacji mobilnych. Wystarczy, że każdy z pracowników pobierze aplikacje na swój telefon komórkowy. Program jest bardzo rozbudowany, umożliwia na rejestracje różnych czynności, które można dokładnie zdefiniować w systemie.

ewidencja czasu pracy - pracownik

Co nowego oferuje nam program?

Oprócz wspomnianych wcześniej funkcjonalności program ewidencji czasu pracy zapewnia użytkownikom automatyczne regularne raporty z wykazem efektywności wszystkich pracowników. Za ich pomocą można w łatwiejszy sposób wyliczyć wysokość wypłacanych pensji. Dodatkowo program wykrywa błędy w kwestii uzupełniania lub nakładania się na siebie czasów pracy. Kolejną zaletą są automatycznie wysyłane powiadomienia.

Sending
User Review
0 (0 votes)