iPhone 12 Pro – Smartfon dla najbardziej wymagających

iPhone 12 Pro – Smartfon dla najbardziej wymagających

20 kwietnia, 2021 Off By piotrek-adm

Smartfon iPhone 12 Pro jest zdecydowanie sprzętem z najwyższej pułki. Świadczy o tym sam sposób wykonania telefonu ze względu na jakość użytych materiałów. Został wykonany z chirurgicznej stali nierdzewnej. Wyświetlacz to Super Retina XDR o wielkości 6,1 cala. Smartfon jest idealnych rozmiarów i bardzo dobrze trzyma się w ręku. iPhone został wyposażony w 5G, co umożliwia przesyłanie danych na najwyższym poziomie. To, co również wyróżnia tego smartfona wśród swoich rówieśników z tej serii to profesjonalny system aparatów, który wykona piękne wyraziste zdjęcia. iPhone został zabezpieczony na upadki, dzięki technologii Ceramic Shield.

Jakie są zalety iPhona 12 Pro?

Pierwszą zaletą tego telefonu jest jego design, powrót do tradycyjnych kwadratowych kształtów, tyle że z nutką nowoczesności. Bardzo dobra jakość wykonywania zdjęć oraz filmów wideo. Kolejną zaletą na pewno jest system operacyjny, który jest bezkonkurencyjny i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. iPhone 12 Pro został wyposażony w czip, który zapewnia dużą płynność działania. Tak jak wspominaliśmy wcześniej dużą zaletą jest obsługa 5G. Świetnym udoskonaleniem, jest również skaner LiDAR, który ma za zadanie podwyższyć jakość wykonywanych zdjęć.

Przód telefonu

Wady tego smartfonu

Jedną z największych wad iPhona 12 Pro jest na pewno jego wysoka cena. Kolejną wada jest niska jakość zdjęć oraz wideo wykonanych w ciemności. Bateria, również jest tutaj słabą stroną telefonu, gdyż jest niewielkiej pojemności. Gdy kupujemy telefon w komplecie nie dostajemy słuchawek ani ładowarki. Telefon, również nagrzewa się podczas ładowania indukcyjnego. Również brak OIS w obiektywie ultra. Brak wejścia USB-C. Wadą, jest bardzo duży notch czyli duży fragment wyciętego ekranu.

Sending
User Review
0 (0 votes)