Samsung S20 – Nowoczesny smartfon dla każdego!

Samsung S20 – Nowoczesny smartfon dla każdego!

15 marca, 2021 Off By piotrek-adm

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania Twojego upragnionego telefonu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania to powinieneś sprawdzić Samsung S20. Smartfon wyróżnia się wśród innych swoim pięknym designem. Posiada większy ekran od poprzednika, a zmniejszone ramki jeszcze bardziej uwydatniają tą zaletę. Cały telefon został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które, również wpływają na jego wytrzymałość. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej!

Najważniejsze cechy Samsunga S20

Samsung S20 posiada wiele przydatnych funkcjonalności, którymi wyprzeda swoją konkurencję. Pierwszą z nich jest na pewno świetny aparat, który robi wysokiej jakości zdjęcia, a wideo nagrywa nawet w 8K. Pozostając jeszcze w kwestii robienia zdjęć, telefon posiada funkcję Single Take, która automatycznie wychwyci ujęcia z przed jak i po naciśnięciu migawki. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli wybrać najlepsze ujęcia. Należy tutaj, również zwrócić uwagę na duży wyświetlacz w technologii Infinity-O WQHD+, który zapewni płynność na najwyższym poziomie za sprawą odświeżania 120 Hz. Samsung S20 został wyposażony w nowoczesny i bardzo mocny procesor Exynos 990, który posiada aż osiem rdzeni. Bateria w smartfonie jest o pojemności 4000 mAh, dodatkowo możemy ją bardzo szybko doładować w 25 W. Nasz telefon będzie zabezpieczony na najwyższym poziomie dzięki ultradźwiękowemu czytnikowi linii papilarnych.

samsung s20 na stole

Co więcej warto wiedzieć na temat aparatu?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej aparat Samsunga S20 pomoże nam uchwycić ten idealny moment na zdjęciu. Mamy możliwość rejestrowania filmów w rozdzielczości 8K. Dodatkowo możemy wyodrębnić całkowicie jedną wybraną klatkę z filmu. Telefon w sumie posiada aż 4 aparaty. Aparat z przodu o rozdzielczości 10 MP, z tyłu trzy aparaty(szerokokątny, ultraszerokokątny, teleobiektyw). Warto, również wspomnieć o sztucznej inteligencji, która dobiera światło i nasycenie kolorów w zależności od panujących warunków na danym zdjęciu.

Sending
User Review
0 (0 votes)