Amazfit GTS 2e Obsidian Black – Wszechstronny smartwatch dla każdego

Amazfit GTS 2e Obsidian Black – Wszechstronny smartwatch dla każdego

12 października, 2021 Off By piotrek-adm

Zegarek Amazfit GTS 2e Obsidian Black wyróżnia się ponadczasowych designem, który łączy w sobie niesamowitą klasę oraz nowoczesność. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak aluminiowa koperta oraz szkło hartowane odporne na wszelkie zarysowania. Sportowa silikonowa opaska dodaje sportowego charakteru. Ekran wyświetla w technologii AMOLED, dorównuje wszystkim najnowszym smartwatchom, które są aktualnie dostępne na rynku.

Funkcjonalności smartwatcha Amazfit GTS 2e Obsidian Black

Zegarek Amazfit GTS 2e Obsidian Black został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które monitorują nasz organizm w ciągu dnia. Oprócz tego dużą zaletą tego smartwatcha jest pojemna bateria, która wytrzymuje do 14 dni na jednym ładowaniu. Za pomocą zegarka możemy monitorować liczbę kroków czy ile kalorii spaliliśmy podczas danej aktywności sportowej. Dzięki monitoringu pulsu możemy na bieżąco monitorować swoje zdrowie. Bardzo przydatną funkcją jest również możliwość sprawdzenia tlenu we krwi. Możemy, również sprawdzić dokładnie stan naszego oddechu i skorzystać z ćwiczeń na jego poprawę.

amazfit gts 2e obsidian black

Tryby sportowe w zegarku

W smartwatchu mamy wiele trybów sportowych z których możemy skorzystać. Dodatkowo zegarek sam rozpoznaje jaką czynność w danej chwili wykonujemy i zaczyna mierzyć wszystkie zmienne takie jak kalorie czy puls. Ekran możemy obracać o 180 stopni i możemy zablokować go hasłem.

Sending
User Review
0 (0 votes)