Dell latitude e7470 i5 24ghz – laptop stworzony do pracy w terenie

Dell latitude e7470 i5 24ghz – laptop stworzony do pracy w terenie

7 marca, 2022 Off By JP

Przenośne komputery, czy to w postaci laptopa, czy też notebooka towarzyszą nam na każdym kroku. Dla jednych jest to niezbędny element służący do wykonywania pracy, a dla innych urządzenie do nauki oraz komunikowania się. Niezależnie jednak czy prowadzimy firmę, czy jesteśmy studentami, potrzebujemy wydajnego laptopa, którego bateria nie wyczerpie się pod dwóch godzinach użytkowania. Niestety nie każdy laptop jest nam w stanie to zagwarantować. Do grona wydajnych komputerów należy m.in. Dell latitude e7470 i5 24ghz.

Specyfikacja techniczna urządzenia

Główne serce urządzenia Dell latitude e7470 i5 24ghz stanowi procesor Intel Core i5 6 generacji i to on sprawia, iż komputer ten jest tak wydajny podczas pracy na akumulatorze. Posiada on niewielkie wymiary, oraz, co ważniejsze, procesor ten jest niskonapięciowy, co przekłada się na dużo dłuższą pracę na baterii. Skorzystają na tym wszystkie osoby, które nie mają możliwości bycia cały czas pod gniazdkiem, aby w razie potrzeby podpiąć laptopa do ładowania. Komputer posiada również dysk SSD o pojemności 256GB, a także 3 złącza USB 3.0, czy też 1 złącze HDMI.

czarny laptop dell latitude e7470 i5 24ghz

Dell latitude e7470 i5 24ghz – gdzie kupić?

Urządzenie Dell latitude e7470 i5 24ghz należy szukać przede wszystkim w profesjonalnych sklepach komputerowych. Dostępny jest między innymi na stronie Komputery Markowe w wersji poleasingowej. Wersje te są znacznie tańsze, niż w przypadku nowych egzemplarzy, a przeprowadzony przegląd oraz roczna gwarancja zapewniają pewność działania.

Sending
User Review
0 (0 votes)