Dell PowerEdge T140 – Wysokiej jakości serwer

Dell PowerEdge T140 – Wysokiej jakości serwer

9 czerwca, 2021 Off By piotrek-adm

Jeśli szukasz stabilnego serwera do Twojej firmy to świetnie sprawdzi się Dell PowerEdge T140, który posłuży do obsługi wydruków, poczty elektronicznej, zarządzania plikami. Serwer składa się z procesora Intel Xeon E-2124, który zapewni ciągłość działania i wysoką wydajność. Dużą zaletą serwera jest prosta konfiguracja oraz obsługa. Jest to idealna inwestycja, która znacząco usprawni Twój biznes.

Automatyzacja i proste zarządzanie systemami z Dell PowerEdge T140

Dell PowerEdge T140 to serwer do szerokiego zastosowania. Cechuje się wysokim poziomem wydajności, nawet do 14G oraz cicha praca. Podczas konstrukcji zastosowano zwiększoną liczbę rdzeni i większą liczbę ścieżek PCI. Tak jak wspominaliśmy wcześniej konfiguracja jest bardzo prosta i intuicyjna. Pakiet usług ProDeploy sprawia, że serwer jest gotowy do użycia niemalże odrazu, a dodatkowo zapewnia inteligentną automatyzację powtarzających się zadań.

dell poweredge t140

Dodatkowe wykorzystane technologie w serwerze

Do szybszego i sprawniejszego rozwiązywania napotkanych problemów zastosowano specjalne technologie m. in. SupportAssist oraz ProSupport Plus. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, również mogą być Państwo spokojni. Zastosowano specjalną architekturę IT, która chroni cenne dane przed atakami cyberprzestępców. Jeśli Państwa priorytetem jest ciągłość działania oraz wysoka wydajność to serwer Dell PowerEdge T140 jest właśnie dla was.

Sending
User Review
0 (0 votes)