Karty plastikowe i elektroniczne od Unicard

Karty plastikowe i elektroniczne od Unicard

8 września, 2021 Off By piotrek-adm

Karty plastikowe znajdują swoje zastosowanie w systemach kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy czy automatycznej identyfikacji. Kart są również wykorzystywane do celów promocyjnych i marketingowych jako rabatowe, stałego klienta, klubowe oraz karty VIP. Karty plastikowe wykonane są z różnego tworzywa sztucznego m. in. PCV, ABS, PET czy polietylenu. Zapewniamy, że karty spełniają wszystkie normy ISO. Oferowane przez nas karty są laminowane z obu stron, aby zapobiec ścieraniu się.

Oferta kart plastikowych z nadrukiem oraz ich możliwa personalizacja

Oferta firmy Unicard kart plastikowych z nadrukiem jest bardzo szeroka. Oferujemy karty identyfikacyjne lub do celów promocyjnych. Umożliwiamy indywidualną personalizację kart. Taki zabieg często jest stosowany w kartach lojalnościowych, stałego klienta, VIP. Mogą Państwo wedle preferencji umieścić hologram, zdrapki, zapach, lakier błyszczący, pasek magnetyczny, kolorowy materiał, kod kreskowy i wiele więcej. Zapewniamy wysoką jakość wykonania i duże pole do personalizacji odnośnie wizualnego aspektu karty.

 

karty plastikowe

Dodatkowe informacje

Oferowane przez nas karty plastikowe produkuje się głównie z PCV. Są to karty różnej grubości. Najczęściej występują w przedziale 36-84 mm. Umożliwiamy zastosowanie zarówno czarnego jak i kolorowego nadruku. Identyfikatory mogą spełniać dodatkowe funkcje. W karcie można umieścić układy elektroniczne lub pasek magnetyczny w zależności od preferencji i potrzeb klienta.

Sending
User Review
0 (0 votes)