Korzyści ERP w chmurze

Korzyści ERP w chmurze

14 września, 2021 Off By piotrek-adm

Zastanawiasz się jakie są korzyści ERP w chmurze? System ERP w chmurze to doskonałe i oszczędne rozwiązanie w porównaniu z systemami on-premise, które cechują się dużo tańszymi kosztami utrzymania i szybszym wdrożeniem. W dużej części przypadków firmy obawiają się wdrożeń nowych systemów ze względu na czasochłonność i duży koszt implementacji.

Krótki czas wdrożenia i małe koszty

Główną zaletą ERP w chmurze jest krótki czas wdrożenia. Rozwiązanie można wdrożyć w danym przedsiębiorstwie nawet w dwa miesiące. W większości przypadków klienci oczekują niemalże natychmiastowego działania. Rozwiązanie chmurowe jest doskonałym przykładem na to, że można! Koszty wdrożenia w porównaniu ze standardowymi systemami mogą być ponad 70% niższe. Jest to szczególne zauważalne w przypadku takich elementów jak inwestycja w sprzęt, utrzymanie systemów czy koszty związane z costumizacją.

korzysci erp w chmurze

Więcej o korzyściach wynikające z rozwiązań ERP w chmurze

W przypadku korzyści ERP w chmurze mówimy tu o znacznej oszczędności związanej z inwestycją w sprzęt IT. Kolejne koszty sumują się na zatrudnienie odpowiedniego personelu do zarządzania systemami i samego utrzymania systemu. ERP w chmurze umożliwia elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb. Płacimy za to co tak na prawdę jest nam potrzebne i z czego korzystamy.

Sending
User Review
0 (0 votes)