Monitoring aplikacji – Utrzymaj swoje systemy pod pełną kontrolą

Monitoring aplikacji – Utrzymaj swoje systemy pod pełną kontrolą

3 listopada, 2021 Off By piotrek-adm

Coraz więcej współczesnych firm korzysta z większej ilości aplikacji i systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Powoduje to niezwykle duże obciążenia ich środowisk IT. Jak zatem zwiększyć wydajność i poziom bezpieczeństwa? Doskonałym rozwiązaniem na tego typu problemy będzie monitoring aplikacji oferowany w modelu usługowym przez firmę Polcom. Zachęcamy do dalszego przeczytania artykułu, aby dowiedzieć się więcej.

Spraw, by wszystkie Twoje aplikacje poprawnie działały

Aby nowoczesny biznes prawidłowo funkcjonował, kluczem do sukcesu jest dostępności i niezawodność aplikacji oraz systemów. Oferowana przez Polcom usługa monitorowania aplikacji umożliwia ciągłą obserwację i śledzenie parametrów serwisów internetowych oraz aplikacji w czasie rzeczywistym. Do głównych korzyści usługi możemy zaliczyć m.in. optymalizację kosztów, pełną kontrolę nad środowiskiem IT, monitoring parametrów w czasie rzeczywistym oraz kontrolę wydajności aplikacji.

monitoring aplikacji

Funkcjonalności monitoringu aplikacji

Usługa monitoringu aplikacji umożliwia wysyłanie alertów w sytuacjach, gdzie odnotowane są duże obciążenia środowiska IT, które odbiegają mocno od przyjętych norm. Dzięki usłudze mamy możliwość optymalnego wykorzystania zasobów IT. Ponadto za sprawą śledzenia parametrów w czasie rzeczywistym mamy możliwość na dużo szybszą reakcję na problemy związane z nieprawidłowym działaniem danej aplikacji.

Sending
User Review
0 (0 votes)