System kontroli dostępu do pomieszczeń oraz budynków

System kontroli dostępu do pomieszczeń oraz budynków

3 marca, 2022 Off By piotrek-adm

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości zabezpieczenia do obiektu to rekomendujemy system kontroli dostępu od Unicard. Jest to autorski system, który powstał w oparciu o autorskie rozwiązania. Przez lata był udoskonalany przez specjalistów Unicard. System kontroli dostępu świetnie sprawdzi się w firmach z sektora prywatnego oraz w zakresie działalności gospodarczej.

system kontroli dostępu

Jak działa i dlaczego warto zainwestować w system kontroli dostępu?

System KD może być wdrożony w obiektach rządowych, zakładach produkcyjnych, jednostkach budżetowych, zakładach przemysłowych, budynkach biurowych, bankach, hotelach, szpitalach, obiektach handlowych. Jak dotąd Unicard wdrożyło kilkanaście tysięcy systemów kontroli dostępów i sprzedało ponad 10 000 czytników kart. System kontroli dostępu działa na bazie współpracy urządzeń czytników z identyfikatorami osobistymi.

Korzyści z KD

W ramach wdrożenia systemu kontroli dostępu zyskamy wymierne korzyści finansowe, ograniczenie ryzyka strat związanych z kradzieżą, zwiększony poziom bezpieczeństwa, zabezpieczenie całego terenu na którym znajduje się obiekt. Warto zaznaczyć, że system kontroli dostępu może zostać rozbudowany o system parkingowy czy system rejestracji czasu pracy. Unicard jest firmą, która oferuje oprogramowania najwyższej jakości, które mogą być ze sobą zintegrowane.

Sending
User Review
0 (0 votes)